.


Nabídka

Jsme jedinou taneční skupinou propagující styl Zumba ve svém okolí. Věnujeme se, ale také jiným moderním stylům jako je dancehall, shuffle dance, latin dance a fusion. Od rekreačního kroužku se mohou děti v tomto tanečním stylu dále posouvat do profesionálních týmů, které se setkávají na půdě tanečního světa s odborníky, konkurencí a inspirací, s těmi všemi, kteří tanec milují a je jejich součástí života.


Taneční skupina

Chcete-li podpořit pohybový talent dítěte a vidět jeho taneční růst, pak jej přihlaste do taneční skupiny Zumidance!

Po 6 letech fungování kroužku jsme založili taneční týmy dle věku, které si poprvé v historii vyzkoušely pohárové soutěže ve své žánrové kategorii Zumba. Dále se i díky tomu činnost souboru Zumidance rozvinula o nové aktivity jaké jsou pořádání soustředění, vystoupení, táborů, akademie aj.

Hlavní náplní tanečních týmů je nauka skupinové choreografie na dané téma, se kterou se týmy prezentují na soutěžích a vystoupeních. S tím souvisí neustále zlepšování taneční techniky, kondice, synchronicity týmu a celková větší spolupráce skupin. Pro vzdělávání tanečníků jsou také pořádány mimořádné lekce, workshopy s lektory či masterclass. Nově také natáčíme taneční promo videa a hudební videoklipy ve spolupráci s hudebním skladatelem Vlastimilem Ulrychem.

Tréninky probíhají v malé tělocvičně ZŠ Těrlicko 1 - 2x týdně.

 • MINI (děti ve věku od 4 - 7 let)
 • KIDS (děti ve věku od 8 - 11 let)
 • JUNIOR (děti ve věku od 12 - 15 let) 
 • HLAVNÍ (15 let +)

Kroužek pro děti MŠ a ZŠ

Přihlaste své děti do tanečního, sportovního a týmové kroužku ZUMIDANCE!
Kroužek funguje již 10 let a jeho hlavní náplní je podpora pohybu dívek i kluků ve školách zábavnou taneční formou. Seznamuje děti ze základy Zumba tanců, učí jednoduché choreografie, zvyšuje kondici, koordinaci a flexibilitu dětí. Funguje jako zdravotně pohybový kroužek pro odreágování všech dětí (i těch, které se nechtějí více tanečně rozvíjet).


Lekce probíhá 1x týdně přímo v konkrétní MŠ či ZŠ dle rozvrhu.

 • MŠ (dětí ve věku od 3 - 6 let)
 • ZŠ (děti ve věku od 6 - 12 let) 

FIT DANCE

Přijďte si rozradostnit den, u toho spálit kalorie a naučit se tančit!

Po 10 letech vedení klasických lekcí Zumba fitness pro dospělé jsem založila nový taneční program FIT DANCE pro ženy, kde se věnujeme jednotlivým tanečním stylům jako je reggeaton, salsa, samba, belly dance, funky, brazilský street dance, afro dance atd., učíme se choreografie a nezapomínáme na posílení těch partií, které jsou ochablé a naopak protažení těch zkrácených a namožených svalů. Zumba je má srdeční záležitost a také můj základ, miluji tu dynamickou veselou hudbu, latinskoamerické rytmy, miluji tzv. Zumba formulku, kdy se část choreografie v písni opakuje, což dnes využívá mnoho jiných tanečníků a můžeme se tak naučit jednu choreografii za lekci a příště už se věnovat jinému tanci. Zkrátka beru si ze Zumby to nejlepší, co mi dala a přidávám další znalosti osvědčené praxí, např. z vedení kurzu zdravotního cvičení BodyMind, z vedení soutěžních týmů Zumidance, z mého vlastního vnímání, co je pro tělo tím nejlepším.

 • Kurz FIT DANCE aktuálně neprobíhá
 • každé pondělí od 19:00 - 20:00 h. v malé tělocvičně ZŠ Těrlicko
 • kurz je dostupný všem věkovým kategoriím
 • na lekci potřebujete pohodlné sportovní oblečení a obuv, pití (karimatku)
 • kurzovné je 1000 Kč na 3 měsíce

Body&Mind

Nebo se přidejte do kurzu zdravotního cvičení, které dává smysl našemu tělu i duši.

Body&Mind nebo-li propojení těla s myslí je zdravotní a rehabilitační cvičení, které uvolňuje nebo posiluje určité svaly, tak aby pohybový aparát mohl optimálně fungovat. Učí správně držet posturu, stabilizuje celou páteř a posiluje hluboký stabilizační systém svalů. Celkově posiluje svaly celého těla, které mají tendenci k ochabování a naopak relaxuje a protahuje ty, které se nám běžnou či jinou činností zkracují. Je to forma cvičení, která má za úkol zajišťovat zlepšení držení těla, tím odstranění bolestí páteře (včetně krční a bederní) a prodlužovat tak funkci kloubů. Celkově prodlužuje náš život a jeho kvalitu. Zásadou Body&Mind nebo-li také zdravotního cvičení je, že všechny cviky a vedené pohyby jsou tělu jen prospěšné, což by se mohlo zdát, že je přeci každé cvičení, ale není tomu tak a velmi záleží, JAK daný cvik provádíme. Dle našeho žití a všeobecně prováděných činností běžného života je lekce nastavena tak, aby harmonizovala tělo i mysl a kompenzovala špatné držení těla, sedavé povolání nebo naopak zátěžové činnosti pro páteř. Navíc je cvičení Body&Mind protistresové a uvolňuje veškeré napětí v těle a tím i v naší mysli. Učí, jak lépe cítit své tělo, vnímat a napojit se na jeho potřeby a to mnohem citlivěji než umíme.

 • Kurz BodyMind probíhá aktuálně od 6. 9. 2021
 • každou středu od 18:30 - 20:00 h. v malé tělocvičně ZŠ Těrlicko
 • kurz je dostupný všem věkovým kategoriím
 • na lekci potřebujete pohodlné sportovní oblečení, pití, karimatku (cvičíme na boso či v ponožkách)
 • kurzovné je 1500 Kč na 3 měsíce


.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Soustředění, letní tábory

Od roku 2017 pořádáme pravidelně víkendové soustředění týmů, což je intenzivní příprava na soutěžní sezónu.

Také každé léto pořádáme letní tábory:

 • pobytový tábor v Komorní Lhotce, Penzion Zátiší
 • příměstský tábor v Těrlicku

Tábory jsou zaměřené na tanec, sport různého druhu, hry, tvoření a vyrábění. Také jsou zaměřené na osobní rozvoj dětí v psychologii a nejrůznějších tématech jako je ekologie, vztahy atd.

Taneční vystoupení

 Pozvat si nás můžete na:

 • plesy
 • radovánky, slavnosti obce a města
 • sportovní akce a přehlídky
 • festivaly
 • natáčení hudebních videoklipů
 • slavnostní otevření
 • svatby a oslavy narozenin

Taneční dovolené u moře

Zumidance abosolvovalo již 3 taneční dovolené. Dvakrát jsme byli v Itálii a jedenkrát v Chorvatsku. 

Tyto pobyty jsou vždy okolo 10 dní o letních prázdninách bez rodičů od 8 let věků dítěte. Zajištěný je dostatečný pedagogický dohled, trenéři, delegáti, kuchaři i zdravotníci.

Uvidíme kdy a kde zase pojedeme 🤩.

Wellness víkendy pro ženy

Úžasné wellness víkendy pořádám a organizuji již od roku 2011, takže jich máme již nespočet za sebou včetně nádherných vzpomínek. Jezdíme se ubytovat vždy od pátku do neděle na nejrůznější krásná místa např. penzion Sluníčko nebo Sepetná, penzion Zátiší nebo kdysi dávno penzion Setina atd. Máme tady nádherné Beskydí, které se spojí s relaxem, s inspirativním ženským kolektivem, s tancem a se cvičením a je z toho páradní víkend, na který se dlouho vzpomíná.

Ráda přijedu na tyto wellness víkend i jako host. Můžete si mne pozvat na svůj organizovaný víkend jako instruktorku zdravotního cvičení, fit dance nebo také jako designérku šperků Alokin spolu s prodejní přehlídkou.

Dětská osobnost

Vzdělávací a kreativní kroužek pro děti ZŠ - aktuálně neotevřen

Více na www.detskaosobnost.cz


Kroužek Dětská osobnost jsem stvořila v roce 2016 jako projekt pro osobní rozvoj dětí. Jednotlivá témata jsme spolu probírali zážitkovou, kreativní formou nebo hrou. Témata se týkala vztahů, přírody, ekologie a hlavně tomu, na co školní osnovy nemají čas. Projekt jsem však po 3 letech ukončila pro svou výtíženost s taneční skupinou, avšak ve volných chvílích tyto témata a podklady ráda předávám dětem ze Zumidance hlavně na táborech.

Pro tu upřímnou radost dětí, stojí za to žít!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.