NOVÁ SEZÓNA 18/19

09.10.2018

Milí rodiče, 

děkuji všem zúčastněným se schůze a zde je veškeré info o této nové nadcházející sezóně pro týmy KIDS a JUNIOR, kterou jsme také společně diskutovali. Vypsala jsem zde všechny body, včetně těch, které zdůrazňuji hlavně pro naše nováčky.

1. Tři neomluvené hodiny dítěte jsou důvodem k vyřazení z účasti na soutěžích nebo i z celého týmu. Omluva se počítá, proběhne-li před tréninkem, ne po. Každý člen je zodpovědný vůči ostatním členům a každý je stejně důležitý, musíme se na sebe spolehnout :-). Z mé strany mohou neproběhnout tři lekce za pololetí bez povinnosti náhrady, jinak se tréninky nahrazují. V případě mé nemožnosti odtrénovat lekce budete informování na emailu nebo telefonicky. Dále o státních svátcích, školních prázdninách se lekce ani tréninky nekonají, pokud nevyhlásím jinak.

2. Prosím o vyzvedávání dětí včas! Cca 10-15 minut po skončení tréninku (tj. čas uvedený v rozvrhu např. 17:30h.) se ještě děti převlékají, já uklízím, později však už nejsem povinna s dítětem na rodiče čekat!

3. Prosím o celkové prostudování smluvních podmínek, které naleznete v přihlášce, kterou si můžete kdykoliv otevřít zde, připomínám, že o státních svátcích, školních prázdninách, ředitelských volných dnů se tréninky nekonají, pokud nevyhlásím jinak! Kurzovné je potřeba uhradit do termínu, tj. 15. 10. 2018 nebo 15. 2. 2019, jinak je potřeba ke kurzovného uhradit navíc sankci 200 Kč! Kurzovné je možné vrátit pouze v případě dlouhodobého onemocnění či úrazu a to 50% ze zůstatku kurzovného do konce daného pololetí. Veškeré aktuální info naleznete na emailu nebo zde v aktualitách. 

4. Workshopy - i letos proběhne pár speciálních lekcí s hostem, které jsou pro týmy povinné, jelikož jsou za účelem naučení se novému a zlepšení se v tanečních dovednostech, které po té zohledňujeme v soutěžní choreografii. Workshop trvá 60 - 90 minut a cena za něj je od 50 - 100 Kč. Většinou probíhají v pátky.

a) Workshop s Agnes Fajgl Závodskou - certifikovanou insruktorkou Zumba fitness, STRONG by Zumba a dalších specializací. Jedna z nejlepších tanečních instruktorek z Ostravska. V minulosti také tančila závodně latinskoamerické tance. Workshop s Agi proběhne 19. 10. v pátek od 16:30 - 17:30 hod., cena 100 Kč. 

5. Soustředění v tělocvičně Těrlicko - je důležité a slouží k dotrénování choreografií a vypilování synchronicity týmů na soutěže. Bude v termínu 8. - 10. 3. 2019 oba týmy. Cena 800 Kč, v ceně pitný režim, oběd ve 12 h. v restauraci Country club u přehrady, trenérský dohled a tréninky.

O soutěžích viz. více info v článku SOUTĚŽE !!!


6. Promo focení se bude konat 15. 3. od 16 - 19 h. v Havířově. V 16 hod. dorazí KIDS a až v 17 hod. JUNIORKY. S sebou kostým, klubové oblečení, nezapomenout i černou obuv, pití, popř. svačinu. Adresa ateliéru: Místní 355/3, Havířov. Účesy prosím jak na vystoupení, tak na focení. Juniorky culík s barevnými vlasy vyčesaný hodně nahoře a kdo zvládne zaplést 1-3 copánky u hlavy viz. foto v příloze emailu odeslánem 22.1. Barevné vlasy nedoporučuji stříhat, potřebujeme je dlouhé.

Kids zapletené vlasy s modrými vlásky na pravý bok, naušničky, gumičku s perlami, zdobení nechám na Vás, pokud doma něco najdete, viz. foto v příloze. Ty modré vlasy můžete zastřihnout dle potřeby a zapletení taky nechám na vás, co Vám půjde vytvořit, ale ať mají všechny ty vlásky na ten pravý bok.

7. Klubové oblečení - je tréninkové oblečení s logem ZD, které využíváme na radovánky a vystoupení. Objednávat si jej nemusíte, avšak pak je třeba se doladit barevně. Proto si jej doporučuji objednat, alespoň tílko a máte méně starostí. Na konci října bude objednávka. Cena za celý komplet se pohybuje okolo 500 - 900 Kč. 

8. Kostýmy na soutěže - jsou pro týmy KIDS a JUNIOR povinné. Jedná se o oblečení využívané na soutěžích a vystoupeních. Letos budeme objednávat také stejné boty pro týmy. Oblečení i s doplňky se bude pohybovat od 800 - 1200 Kč, boty od 500 - 1300 Kč. I na toto oblečení se tiskne logo ZD. Kostýmy nejsou vratné, objednávají se na míru dítěti. Jde to pouze v případě, že jej máme komu nabídnout (např. novému členu).

9. První vystoupení bude na Školním plese v Těrlicku - datum je v pátek 23. 2. 2019. Dále vystoupení na Hasičském plese v KD v Těrlicku-Hradišti 2.3. 2019. Pak tradičně na Těrlickém slunku 8.6. 2019. Jiná vystoupení zatím nejsou v plánu.

10. ZUMIDANCE SHOW - závěrečná a slavnostní taneční akademie pro všechny členy Zumidance vč. dětí z kroužků na MŠ a ZŠ. Konat se bude v sobotu 22. 6. 2019 v Kulturním domě v Těrlicku na náměstí. Pro všechny děti ZD je účast povinná, omluvy z účasti prosím nejpozději měsíc dopředu!

11. Zumi tábor III. pro menší i větší děti - penzion Zátiší, Komorní Lhotka, termín: 24. - 28. 7. 2019, cena 2600 Kč , počet míst 30.

12. Letní dny s Nikol - příměstský tábor v Těrlicku pro děti od 6 - 13 let, termín: 12. - 16. 8. 2019,   cena 1500 Kč, počet míst 30.

13. Důležitá je emailová komunikace! Sledujte, čtěte a informujte se.

14. Individuální tréninky pro děti na doučení choreografie, cena 200 Kč/dítě, hodina. Budou však natočena videa choreografií dle kterých mohou děti trénovat.

15. Fitness Dance lekce pro dospělé se konají každé pondělí od 19 hod. a děti ze Zumidance mají vstupné zdarma!

Přeji nám všem úspěšnou sezónu a také soudržnost a spolupráci. Děkuji vám i letos za důvěru a přeji si, ať jste s mou prací spokojení, ať už budeme vyhrávat nebo ne. Pamatujme i my rodiče, že poháry a medaile jsou úžasnou motivací a zpestřením, ale tím nejdůležitějším zůstává LÁSKA k tanci, ZDRAVÝ pohyb a SPOLEČNÝ koníček. Má práce je mým životem a jsem šťastná, že ji mohu žít právě s vámi a vašimi dětmi ♥. 

Mějme se hezky i letos ❤.
Vaše Nikol.